MÖBLER / Bord / Slagbord 6662281
nr 666 2281
Slagbord
furu, 1900-tal, längd: 170, djup: 103, höjd: 77
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
100 kr
Såld:
2.900 kr
tisdag 9 november 2010
kl 10:11:09
100 kr
500 kr
5.500 kr
2.100 kr
2.800 kr